Dachowanie na drodze krajowej nr 31

  • 17.07.2017, 09:55
  • https://krzywin.osp.pl/
Dachowanie na drodze krajowej nr 31 https://krzywin.osp.pl/
W niedzielę 16 lipca 2017 r. o godzinie 16.01 doszło do wypadku drogowego na drodze krajowej nr 31 za miejscowością Widuchowa. Dachowaniu uległa Mazda, którą podróżowało pięcioro pasażerów w tym jedno dziecko. Aby wydobyć jedną z poszkodowanych z pojazdu konieczne było użycie sprzętu hydraulicznego. To właśnie ta najbardziej poszkodowana kobieta została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Szczecinie. Pozostali ranni zostali przewiezieni do szpitala karetkami.

Szczęściem w nieszczęściu był fakt, że podróżująca samochodem dziewczynka nie odniosła żadnych obrażeń i po przebadaniu przekazana została przybyłej na miejsce zdarzenia babci.  Jeden z pasażerów oddalił się z miejsca wypadku w nieznanym kierunku. Z nieoficjalnych informacji  wiadomo, że został później zatrzymany przez policję w miejscowości Widuchowa.

Przez ponad godzinę droga krajowa nr 31 była całkowicie zamknięta, dopiero około godziny 17.15 ruch zaczął odbywać się wahadłowo.

Dokładna lokalizacja zdarzenia to 34 km 400 metr drogi krajowej nr 31.

W działaniach brały udział: OSP Krzywin,  2 x OSP Widuchowa, 2 x PSP Gryfino, 2 karetki pogotowia, śmigłowiec lotniczego pogotowia lotniczego, 3 radiowozy oraz technik policyjny.

https://krzywin.osp.pl/

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 20.07.2017, 07:44
Pan Bóg cierpliwy ale sprawiedliwy

Pozostałe