Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Rośnie scena dożynkowa. Czas na konstrukcję metalową pod dach (foto)

  • 08.07.2017, 08:46 (aktualizacja 08.07.2017, 09:08)
  • Piotr Waydyk
Gminne Dożynki Żarczyn '2017 * Rośnie scena dożynkowa. Czas na konstrukcję…
Wczoraj wieczorem w Żarczynie zostały zakończone prace murarsko-betonowe przy nowej scenie, która ma być główną areną tegorocznych Gminnych Dożynek, a potem ma służyć mieszkańcom przez kolejne lata. Sama impreza ma odbyć się w sobotę 2 września. W ostatnich pracach, polegających na wylewaniu cementowej posadzki brało udział kilkoro okolicznych mieszkańców. Głównym wykonawcą sceny jest radny Zbigniew Dwojak. Wszystkie prace wykonywane są w czynie społecznym. Ze środków sołeckich finansowany jest jedynie zakup materiałów, a sprzęt nieodpłatnie użyczają mieszkańcy i miejscowa firma rolna.

   Wkrótce nastąpi kolejny etap prac, czyli montaż konstrukcji metalowej pod zadaszenie. O postępach e-widuchowa będzie informować na bieżąco. Równolegle powstaje również koncepcja programowa przebiegu samych dożynek. 

   Wcześniejsze artykuły na ten temat:

Żarczyn * Powoli rośnie scena na tegoroczne gminne dożynki

Żarczyn * Powstaje scena na tegoroczne gminne dożynki

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe