Urząd Gminy * Dorota Koleda odchodzi po pół roku z urzędu. Ruszył nabór na jej następcę

  • 05.07.2017, 23:00 (aktualizacja 05.07.2017, 23:31)
  • Piotr Waydyk
Urząd Gminy * Dorota Koleda odchodzi po pół roku z urzędu. Ruszył nabór…
Potwierdziły się nieoficjalne dotąd informacje, że Dorota Koleda, Kierownik Referatu Inwestycji i Strategii Rozwoju, odchodzi z pracy po nieco ponad półrocznej pracy na tym stanowisku. Już w tak krótkim czasie dała się poznać jako świetny fachowiec. To wielka strata dla naszej gminy, która znajduje się w przededniu ogłoszenia kilku przetargów (oczyszczalnie przydomowe, Bulwary Rybackie oraz droga przez Marwice). Niestety tak już jest, że rynek dobrych fachowców jest bardzo mały i większe instytucje najzwyczajniej w świecie podkupują ich lepszymi warunkami i finansowymi, i rozwoju zawodowego. Nasza gmina po prostu nie jest w stanie konkurować z wielkimi miastami, gdzie prowadzone inwestycje często wynoszą kilkadziesiąt milionów złotych.

    Dorota Koleda pracować będzie jeszcze do końca lipca. Dziś wójt Anna Kusy-Kłos rozpisała nowy konkurs na kierownika referatu. Chętni mogą składać swoje aplikacje do 17 lipca. W poprzednim naborze na to stanowisko startowało aż 4 kandydatów. Rywalizacja byłą ostra. Wkrótce dowiemy się, czy któryś z tamtych uczestników złoży swoje papiery. A może pojawi się ktoś nowy? Jedno jest pewne, te osoby muszą mieć sporą wiedzę oraz doświadczenie zawodowe. O wynikach poprzedniego postępowania konkursowego pisałem w artykule Urząd Gminy * Wkrótce zmiana na ważnym stanowsku urzędniczym. Dorota Koleda za Annę Sobczyńską .

   

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe