Widuchowa * Dziś powitaliśmy uczestników XXII Flisu Odrzańskiego (foto, wideo)

  • 05.07.2017, 22:34 (aktualizacja 06.07.2017, 07:46)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa * Dziś powitaliśmy uczestników XXII Flisu Odrzańskiego (foto,…
Dziś przy nabrzeżu w Widuchowej powitaliśmy uczestników XXII Flisu Odrzańskiego. Goście przycumowali przy nabrzeżu tuż po godzinie 19.00. Pogoda dopisała, więc w odróżnieniu do lat poprzednich świeciło słońce. Na pokładzie tratwy oczywiście niestrudzona organizatorka Elżbieta Marszałek oraz ambasador flisu kapitan Włodzimierz Grycner.

     Corocznych gości powitali pracownicy urzędu gminy z wójt Anną Kusy-Kłos na czele, członkinie stowarzyszenia "Nadodrzańskie Klimaty", które przygotowały smaczny ciepły  posiłek dla uczestników flisu, członkinie Rady Sołeckiej w Widuchowej oraz mieszkańcy Gminy Widuchowa. 

     Niżej zamieszczony film zawiera główne akcenty powitania: przycumowanie tratwy do nabrzeża, oficjalne powitanie, przemowy, prezentacje uczestników oraz na koniec wywiad z konstruktorami najciekawszej tratwy, wykonanej domowym sposobem. 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe