Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie nadal poszukuje zaginionego mieszkańca Ognicy. W poniedziałek w akcji brali udział nasi druhowie

  • 28.06.2017, 20:05 (aktualizacja 28.06.2017, 21:19)
  • Piotr Waydyk
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie nadal poszukuje zaginionego mieszkańca…
Komenda Powiatowa Policji w Gryfinie nadal poszukuje zaginionego Wiesława Labuszkę, s. Wiktora, zam. w miejscowości Ognica. Mężczyzna w dniu 16 czerwca 2017 roku, około godz. 22.00 opuścił Szpital Powiatowy w Gryfinie udając się w nieznanym kierunku. W poniedziałek po południu do bezpośredniej akcji poszukiwawczej zostało zaangażowanych 13 druhów OSP Krzywin i Widuchowa, po tym jak policja otrzymała sygnał z Marwic o możliwości jego obecności w pobliżu miejscowości. Druhowie wraz z 2 policjantami przeczesywali las w okolicy Marwic i Krzypnicy. Niestety bezskutecznie

     Zaginiony to 55 letni mężczyzna wzrostu około 170 cm, średniej budowy ciała, włosy proste, krótkie, szpakowate. W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę z długim rękawem i kapturem, spodnie długie z materiału koloru ciemnozielonego i półbuty koloru czarnego.

Osoby mające jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gryfinie pod nr 91 43 26 811, 997 lub 112.

Piotr Waydyk

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe