SP Krzywin * Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17 (kompletna relacja)

  • 23.06.2017, 15:14 (aktualizacja 24.06.2017, 01:24)
  • Piotr Waydyk
SP Krzywin * Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2016/17 (kompletna relacja)
Dziś na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Krzywinie odbyła się uroczystość z okazji Zakończenia Roku Szkolnego 2016/17. Licznie zgromadzona publiczność, nauczyciele, uczniowe, rodzice i zaproszeni goście, mieli świetną okazję podziwiać najlepszych spośród najlepszych. A było w tym roku mnóstwo wyróżnień i nagród, gdyż niemal połowa uczniów z krzywińskiej podstawówki z klas IV-VI otrzymałą promocję z wyróżnieniem, czyli tzw. biało-czerwonym paskiem.

    Dziś poznaliśmy uczniów wyróznionych za naukę i co namniej bardzo dobre zachowanie, stypendystów, z wpisem do "złotej księgi", ze 100% i wzorową frekwencją oraz wyróżniających się na niwie sportu (25 uczniów spośród 47 z klas IV-VI może pochwalić się mianem Mistrza Powiatu Gryfińskiego w Mini-Koszykówce).

    Szczególne uznanie należy się klasie VI, gdzie 12 uczniów na 15 otrzymało promocję z wyróżnieniem do klasy VII. Średnia tej klasy to róne 5,00. To oni w związku z reformą oświaty pozostaną w krzywińskiej szkole jeszcze dwa kolejne lata i z całą pewnością będą motorem napędowym szkoły przez długie następne lata. O tym szczególnym roczniku jeszcze nie jeden raz będzie głośno w okolicy. 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe