Na orliku w Krzywinie również podsumowano sportowy rok szkolny

  • 23.06.2017, 05:41
  • Piotr Waydyk
Na orliku w Krzywinie również podsumowano sportowy rok szkolny
Z inicjatywy samych dzieci na krzywińskim orliku doszło do końcowego podsumowania działalności sekcji siatkówki dzieci w roku szkolnym 2016/17. Oprócz meczu piłkarskiego wraz z przybyłymi rodzicami odbyło się wspólne pieczenie kiełbasek oraz na koniec mecz siatkówki dziewczęta na chłopców.

 Sekcja siatkarska dla dzieci na krzywińskim orliku działą od kiwietnia ubiegłego roku. Aż 35 dzieci brało udział w tegorocznych eliminacjach ogólnopolskiego turnieju mini-siatkówki "Enea Cup". Najdalej zaszła "trójka" chłopców, która nie tak dawno w finale wojewódzkim w Policach zajęła 12 miejsce. Ponadto w zawodach szkolnych reprezentacja dziewcząt zdobyłą w tym roku brązowy medal w powiecie. Przy okazji dzieci uczestniczyły w turniejach rozgrywanych w Szczecinie (Załom, Bukowe, Podjuchy, Azoty Arena), Policach, Pyrzycach, Baniach, Chojnie i Widuchowej. 

  W zajęciach w ciągu roku przewinęło się 38 dzieci w wieku 9-13 lat z Krzywina, Kłodowa, Żelechowa,Żarczyna, Polesin i nawet Nawodnej. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe