Gminne Przedszkole * Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017

  • 23.06.2017, 05:00 (aktualizacja 23.06.2017, 05:18)
  • https://przedszkolewiduchowa.edupage.org
Gminne Przedszkole * Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017 https://przedszkolewiduchowa.edupage.org
W dniu 21 czerwca 2017 przedszkolaki z grup „Pszczółki” i „Smerfy” pożegnały przedszkole w obecności zaproszonych gości- pani Wójt Anny Kusy- Kłos, sekretarza Gminy Andrzeja Stachury oraz rodziców. Uroczystość rozpoczęła Pani dyrektor Barbara Szczawik krótkim przemówieniem. Pani dyrektor wyróżniła rodziców, którzy zawsze służyli pomocą zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.  

    Następnie dzieci  z poszczególnych grup wiekowych zaprezentowały program artystyczny: pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Włożyły wiele pracy w swój występ, który goście  rodzice docenili i wielokrotnie nagradzali gromkimi brawami. Po występach przedszkolaki wraz z nauczycielkami rozeszli się do swoich sal, gdzie otrzymały z rąk wychowawcy pamiątkowe książki i dyplomy. Na zakończenie uroczystości wychowawczynie pożegnały dzieci życząc miłych i bezpiecznych wakacji. 

Galeria zdjęć

https://przedszkolewiduchowa.edupage.org

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe