XXI Jarmark Widuchowski * Jakie będą tegoroczne atrakcje?

  • 21.06.2017, 20:35 (aktualizacja 21.06.2017, 22:39)
  • Piotr Waydyk
XXI Jarmark Widuchowski * Jakie będą tegoroczne atrakcje?
XXI Jarmark Widuchowski już niedługo, bo w dniach 23 i 24 czerwca 2017 r. Podobnie jak w roku ubiegłym festyn odbędzie się nad Odrą oraz w centrum miejscowości, w parku przy ul. Robotniczej. Organizatorzy i w tym roku przygotowali bogaty program festynu, na który składają się: występy artystyczne, pokazy, prezentacje sprzętu, koncerty gwiazd, konkursy, zawody sportowe, potyczki sołeckie i zabawa taneczna do białego rana.

     Obecne będą liczne stoiska rękodzielników, stragany i bogate zaplecze gastronomiczne. Dla wszystkich dzieci zamki dmuchane, pokazy sprzętu OSP, Policji i WOPR, gry i zabawy oraz przejażdżki Ciuchcią.

     W piątkowy wieczór 23 czerwca na placu przy nabrzeżu Odry rozbrzmiewać będzie muzyka włoska w wykonaniu duetu An Dreo & Karina, a z repertuarem operowym i operetkowym wystąpią Anna i Romuald Spychalscy. Piknik rodzinny nad Odrą w blasku zachodzącego słońca przy nastrojowej muzyce będzie wstępem do sobotnich atrakcji Jarmarku. 

     W sobotę 24 czerwca przed południem na widuchowskim nabrzeżu odbędzie się piknik, na który zapraszamy całe rodziny. Na gości czeka kawiarenka i smaczne ciasta, a na dzieci bezpłatny zamek dmuchany. Przygotowaliśmy także plener malarski dla najmłodszych. Będziemy obserwować potyczki dzieci ze świetlic wiejskich, pokazy ratownictwa WOPR, a Komenda Wojewódzka Policji przeprowadzi akcję Bezpieczne wakacje z "Gryfusiem”. Atrakcją będą ćwiczenia polskich i niemieckich jednostek pływających Straty Pożarnej, które będą się szkolić w przeciwdziałaniu zagrożeniu zanieczyszczenia rzeki Odry.

    Popołudniowa i wieczorna część Jarmarku Widuchowskiego upłynie pod znakiem występów artystycznych dzieci i zespołów ludowych. Wystąpi m.in. Zespół „Szczecinianie” i  po raz pierwszy przed jarmarkową publicznością zaprezentuje się Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Niezabudki” z Widuchowej. Podczas wieczoru z gwiazdami na scenie wystąpią z koncertem zespoły: SHANTELAFTER PARTY i DEFIS oraz grupa MATOMI, a po północy zabawę taneczną poprowadzi DJ Sleeven.  

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe