Lubicz * Przedstawienie premierowe Pchły Szachrajki w świetlicy wiejskiej

  • 21.06.2017, 19:36 (aktualizacja 21.06.2017, 19:55)
  • Piotr Waydyk
Lubicz * Przedstawienie premierowe Pchły Szachrajki w świetlicy wiejskiej
We wtorek w świetlicy wiejskiej w Lubiczu miało miejsce kolejne ciekawe wydarzenie kulturalne. W ramach zapoczątkowanej na poczatku roku współpracy kulturalnej Joanna Sadłowska, nauczycielka i instruktorka teatralna w VII LO w Szczecinie, rozdzinnie związana z Lubiczem, przyjchałą wraz ze swoimi wychowankami z przedstawienim dla dzieci pt. Pchła Szachrajka. Dodajmy, że było to przedstawienie premierowe.

  Obszerne fragmenty występu wraz z wideowywiadem z panią Joanna Sadłowską  możesz zobaczyć na załączonym ponad 15-minotowym filmie.

 Wstęp kwartetu smyczkowego możesz zobaczyć jeszcze raz  pod Lubicz * Występ kwartetu smyczkowego "Kontrast" ze Szczecina wydarzeniem kulturalnym bez precedensu (foto i wideorelacja).… 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe