Puchar E-Widuchowa dla Łabędzia Widuchowa (wideorelacja)

  • 18.06.2017, 11:45 (aktualizacja 18.06.2017, 13:02)
  • Piotr Waydyk
Puchar E-Widuchowa dla Łabędzia Widuchowa (wideorelacja)
Wczoraj tuż po zakończeniu ostatniego meczu w sezonie, odbyło się doroczne podsumowanie o charakterze bardziej i mniej nieoficalnym. Wykorzystałem więc okazję, aby dokonać podsumowania w rywalizacji wewnątrz gminnej, czyli o Puchar E-Widuchowa. Udział w tej rywalizacji biorą wszystkie 4 kluby z Gminy Widuchowa, które od dwóch sezonów rozgrywają swoje mecze w grupie IV A-klasy. Do punktacji biorę pod uwage tylko mecze derbowe.

 W ubiegłym roku rywalizacja o Puchar byłą bardziej wyrównana. I przed rokiem, i teraz najlepsza okazała się drużyna Łabędzia Widuchowa. W tym sezonie nie miała sobie równych. Wygrała po prostu wszystkie 6 meczów derbowych. Oto wyniki: 

 

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe