A-klasa * Jutro koniec sezonu. Kto zajmie ostatnie miejsce?

  • 17.06.2017, 10:46 (aktualizacja 17.06.2017, 11:34)
  • Piotr Waydyk
A-klasa * Jutro koniec sezonu. Kto zajmie ostatnie miejsce?
Teoretycznie zgodnie z regulaminem rozgrywek, ostatnia drużyna w rozgrywkach A-klasy powinna spaść do B-klasy. Tylko teoretycznie, gdyż w ostatnich latach dzieje się to niezwykle rzadko. Tak było też przed rokiem, gdy LUKS Krzywin pomimo ostatniego miejsca, decyzja związku utrzymał się. Czy zatem i w tym roku tak sie stanie? Celowo zatem nie używam słowa "spadek" lecz tylko "ostatnie miejsce", które raczej nie daje komfortu.

      Jeszcze trzy drużyny takiego "komfortu" nie mają. Wszystkie trzy są z naszej gminy. Dziś koło 17.45 dowiemy się, czy komfort dotknie Pro-Teamu Żąrczyn, który zmierzy się w Krzywinie z Chrobrym Lisie Pole. Zwycięstwo zagwarantuje żarczynianom byt. Niestety remis komfortu nie daje, bo przy zwycięstwach LUKS-u i Czarnych, Pro-Team ma najgorszy bilans bezpośrednich meczów. 

     Oto mała tabelka:

1. Czarni Czarnówko   6 pkt. bramki 13-12

2. LUKS Krzywin         6 pkt. bramki 10-9

3. Pro-team Żarczyn    6 pkt. bramki 11-13

   Przy porażce Pro-Teamu sytuacja nie zmienia się ani na jotę przy jednoczesnych zwycięstwach jego konkurentów, którzy zagraja jutro na obcych boiskach w Baniach i Cedyni. Zapewne to jutro będzie gorąca linia między obiema miejscowościami i w przypadku dzisiejszej porażki z Chrobrym, męki dotyczyć będa także "proteamowców".

     W ostatnim czasie wiele się działo w naszej gminie na wielu polach, stąd trochę zaniedbałem się w śledzeniu i opisywaniu tego, co działo się w rozgrywkach A-klasy. Postaram się teraz nieco nadrobić te zaległości. 

Krzywin, 4 czerwca 2017 roku godz. 13.00

LUKS Krzywin - Energetyk II Gryfino 2:3 (2:2)

Bramki: 0:1 - 3' Kuchcik, 0:2 - 22' Łabuda, 1:2 - 30' Paweł Mucha z rzutu karnego, 2:2 - 39' Dawid Włoch z rzutu wolnego, 2:3 - Klimas

Skłąd: Konrad Zdybel (30' Michał Kowalski) - Mateusz Pyra, Piotr Waydyk, Adrian Roman, Szymon Kaberow - Karol Hasiuk, Paweł Mucha, Jakub Luby, Dawid Włoch, Hubert Wojewoda (46' Wojciech Jułkowski) - Łukasz Szyszkowski

Żółte kartki: 61' Karol Hasiuk, 90'+1 Piotr Waydyk

 

Krzywin, 11 czerwca 2017 roku godz. 13.00

LUKS Krzywin - Zjednoczeni Kurzycko 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 - Hubert Wojewoda, 2:0 - Piotr Waydyk, 3:0 - Jakub Luby, 4:0 - Marcin Janiak, 5:0 - Szymon Kaberow

 

   

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe