Łabędź dziś kończy udany sezon

  • 17.06.2017, 09:43 (aktualizacja 17.06.2017, 10:30)
  • Piotr Waydyk
Łabędź dziś  kończy udany sezon
Dziś o godzinie 14.00 w Widuchowej będziemy świadkami ostatniego akordu piłkarskiego w tym sezonie z udziałem Łabędzia Widuchowa. Dodojmy, że bardzo udanego sezonu, który napawa wielkim optymizmem przed kolejnym. Już wiemy, że bez względu na wynik z Witniczanką, Łabędź zakończy sezon na pozycji wicelidera. Goście z Witnicy, przegrywając ostatni mecz, mogą jeszcze spaść na 5. lokatę.

   Oprócz Łabędzia dziś w Krzywinie zobaczymy jeszcze mecz pomiędzy Pro-Teamem Żarczyn i Chrobrym Lisie Pole. Teoretycznie żarczynianom grozi jeszcze spadek w przypadku porażki i niekorzystnych rezulatach z jutrzejszych meczów w Baniach i Cedyni. Zwycięstwo definitywnie odsunie od nich czarny scenariusz. 

   W ostatnim czasie wiele się działo w naszej gminie na wielu polach, stąd trochę zaniedbałem się w śledzeniu i opisywaniu tego, co działo się w rozgrywkach A-klasy. Postaram się teraz nieco nadrobić te zaległości. 

 Widuchowa, 4 czerwca 2017 roku godz. 14.00

Łabędź Widuchowa - Rurzyca Nawodna 4:1 

Bramki: 1:0 - Łukasz Karapulka,  2:0 - Paweł Kaczor, 2:1 - P. Wiśniewski, 3-1 - Bartek Łapiński, 4:1 - Leszek Stemski

Skład: Patryk Fifer-   Arkadiusz Szmelcuch, Krzysztof Bluj, Jarosław Wilk, Tomasz Szturo- Tomasz Adamczak (Michał Zawadzki), Rafał Stawicki - Bartek Łapiński (Michał Śliwka), Leszek Stemski (Mateusz Czeladzinski), Łukasz Karapulka - Paweł Kaczor (Kamil Szturo)

Lisie Pole, 10 czerwca 2017 roku godz. 17.00

Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 1:8

Bramki: 0:1-  Bartek Łapiński, 0:2 - Łukasz Karapulka, 0:3 - Leszek Stemski, 0:4 - Leszek Stemski, 0:5 - Łukasz Karapulka, 1:5 - ?, 1:6  - Michał Śliwka, 1:7 - Leszek Stemski, 1:8 - Leszek Karapulka

Skład: Patryk Fifer- Arkadiusz Szmelcuch, Jarosłąw Wilk, Mariusz Tuszynski, Tomasz Szturo - Tomasz Adamczak, Kamil Szturo, Leszek Stemski, Bartek Łapiński (Michał Śliwka), Michał Zawadzki (Mateusz Czeladziński) - Łukasz Karapulka

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe