ZS Widuchowa * Podsumowano szkolny konkurs "Zdążyć przed powodzią"

  • 15.06.2017, 10:20 (aktualizacja 15.06.2017, 11:04)
  • Paweł Wróbel
ZS Widuchowa * Podsumowano szkolny konkurs "Zdążyć przed powodzią" Paweł Wróbel
W dniu 12 czerwca 2017 r., w Zespole Szkół w Widuchowej odbył się szkolny konkurs „ Zdążyć przed powodzią”. Inicjatorem konkursu od 2008 roku jest Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Celem konkursu jest promowanie wiedzy na temat zagrożeń związanych ze zjawiskiem powodzi oraz uświadamianie najmłodszych o sposobach zadbania o własne bezpieczeństwo w sytuacjach kryzysowych. Program edukacji powodziowej prowadzony jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego od 2008 roku. Szkoła w Widuchowej uczestniczyła z 7 na 9 edycji.

      W szkolnym konkursie „ Zdążyć przed powodzią” wzięło udział 36 uczestników. Występowali oni w drużynach 4 osobowych. Konkurencje pozwoliły wykazać się uczestnikom w pracy grupie, tworzenia rodzinnego planu powodziowego, udzielania pierwszej pomocy, celności w rzucaniu rzutki ratowniczej, wiązania podstawowych węzłów oraz wiedzy teoretycznej.

A oto zwycięskie drużyny.

I miejsce

Kewin Kaczor

Lucjan Winnicki

Eryk Kubicki

Jakub Gaworski

 

II miejsce

Marcelina Raj

Oliwia Makuch

Bartłomiej Merski

Tomasz Madej

 

III miejsce

Magdalena Łuczak

Mateusz Dąbrowski

Bartosz Grzech

Jakub Pawłowski

Paweł Wróbel

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe