Wojewódzka Gimnazjada * Chłopcy z ZS Widuchowa w wojewódzkim "Final Four"! Dziś finał w Kołobrzegu!

  • 12.06.2017, 11:21 (aktualizacja 12.06.2017, 11:39)
  • Piotr Waydyk
Wojewódzka Gimnazjada * Chłopcy z ZS Widuchowa w wojewódzkim "Final Four"!… Tomasz Łapiński
W ubiegłum tygodniu w Kaliszu Pomorskim odbył się półfinał wojewódzkiej gimnazjady w piłce nożnej chłopców. Startująca w nim reprezentacja ZS Widuchowa odniosłą wielki sukces, gdyż wywalczyłą awans do Wielkiego Finału, który dziś odbywa się w Kołobrzegu.

     W meczu półfinałowym chłopcy wygrali 2:1 z Gimnazjum nr 2 ze Stargardu, natomiast w meczu finałowym zremisowali 1:1 (karnr 4:5) z Gimnazjum z Kalisza Pomorskiego. Ten pierwszy mecz dał awans do finału, natomiast ten drugi będzie zaliczony do punktacji w "final Four". Przeciwnikami naszych chłopaków będą Gimnazjum nr 1 w Świnoujściu i Gimnazjum nr 2 w Kołobrzegu.

    Pierwszy raz w historii widuchowskiego gimnazjum chłopcy doszli do finału wojewódzkiego w grach zespołowych. Skład: Szymon Pająk, Adrian Czernecki, Arek Czernecki, Rafał Błaż, Klaudiusz Klobok, Paweł Oszczyk, Maciej Pięta, Wktor Grzeszczak, Marek Glanert, Konrad Woźniak. Opiekunem drużyny jest Tomasz Łapiński.

Piotr Waydyk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe