Trampkarze * Pierwsza strata punktów w rundzie, ale w 10-osobowym składzie

• 28.05.2017, 20:27 (aktualizacja 28.05.2017, 20:38)
  • Robert Wilk
Trampkarze * Pierwsza strata punktów w rundzie, ale w 10-osobowym składzie Robert Wilk
Dębno, niedziela 28 maja 2017 roku godz. 12.00 Dąb Dębno - Łabędź Widuchowa 3:3 (3:2)

Skład Łabędzia: Patryk Drzewiecki, Konrad Woźniak (1), Patryk Olszewski, Eryk Betkier, Filip Kaczyński, Marek Glanert, Filip Szyszłow, Jakub Mateusiak, Kamil Majewski, Wiktor Grzeszczak (2).

W niedzielę trampkarze Łabędzia Widuchowa osłabieni kadrowo w dziesiątkę rozegrali swój przedostatni mecz w Dębnie. Pierwszą bramkę w 10 min. strzelił Wiktor Grzeszczak. Gospodarze wyrównali w 20 min. W 28 min. zawodnik Dębna po ładnej indywidualnej akcji strzelił na 2:1. Łabędź odpowiedział bramką na 2:2 w 32 min. po rajdzie Wiktora Grzeszczaka. W ostatniej minucie pierwszej połowy Dąb wykorzystał rzut karny wychodząc na prowadzenie 3:2. Po zmianie stron kilka dogodnych sytuacji nie wykorzystali trampkarze Łabędzia. Gospodarze w sytuacji sam na sam strzelili w poprzeczkę. W 25 min. drugiej połowy prawą stroną boiska przedarł się stoper Łabędzia Konrad Woźniak i pięknym strzałem ustalił wynik spotkania na 3:3.

Trampkarze bezlitości dla Iskry Banie (relacja kompletna)

Trampkarze * 8 goli w zaległym meczu. Łabędź samodzielnym liderem

Trampkarze * Kolejna dwucyfrówka. Już 100 goli w 14 meczach

Trampkarze Łabędzia nie zwalniają tempa i sa samodzielnym liderem w swojej grupie

Trampkarze kontynuują zwycięską serię i są liderem. 5 goli Wiktora Grzeszczaka! (info i fotorelacja)

Trampkarze * Co mecz to dwucyfrówka. Rekordy strzeleckie bił Wiktor Grzeszczak (info i fotorelacja)

Trampkarze * 21 goli w jednym meczu! Trampkarze wbili 18 goli liderowi!