Wójt Anna Kusy-Kłos wnioskuje o nadanie Honorowego Obywatelstwa Gminy Widuchowa dla Jerzego Chrabeckiego

  • 25.05.2017, 21:45 (aktualizacja 25.05.2017, 22:21)
  • Piotr Waydyk
Wójt Anna Kusy-Kłos wnioskuje o nadanie Honorowego Obywatelstwa Gminy… archiwum e-widuchowa.pl
W porządku obrad najbliższej sesji rady znajduje się projekt uchwały w sprawie nadania Honorowego Obywatelstwa Gminy Widuchowa. W uzasadnieniu do uchwały znalazła się laudacja na temat Jerzego Chrabeckiego, której autorem jest sama wnioskodawczyni wójt Anna Kusy-Kłos. Poniżej zamieściłem całą treść, do lektury której gorąco teraz zachęcam.

     Dwa lata temu podobny tytuł radni nadali obywatelce Niemiec Gudrun Henrici (czyt.  i ). Napisałem wówczas włąsną laudację na temat innej osoby, która byłaby godna podobnego zaszczytu. Rzecz dotyczyłą oczywiście obecnego kandydata Jerzego Chrabeckiego. Oto link do tego artykułu: Kto jeszcze zasługuje na tytuł Honorowego Obywatela Gminy? Przedstawiam sylwetkę Jerzego Chrabeckiego. Chyba miałem dobre przeczucie.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe