Gryfino * Spotkanie z Europosłem Prof. Dariuszem Rosati i Posłem Arkadiuszem Marchewką

  • 24.05.2017, 09:38 (aktualizacja 25.05.2017, 22:47)
  • Piotr Waydyk
Gryfino * Spotkanie z Europosłem Prof. Dariuszem Rosati i Posłem Arkadiuszem…
Wczoraj, we wtorek 23 maja w Klubie Nauczycielskim w Gryfinie odbyło się ciekawe otwarte spotkanie z Europosłem Prof. Dariuszem Rosati i Posłem na Sejm RP Arkadiuszem Marszewką. Gospodarzem spotkania była Ewa Dudar z Gryfina, Radna na Sejmik Województwa Zachodniopomoskiego. Kilkudziesięcioosobowa grupa z całego powiatu mogła zadawać pytania znamienitym gościom z zakresu polityki Unii Europejskiej, szeroko pojętej gospodarki, bieżącej polskiej polityki wewnętrzej i zagranicznej oraz zmianom prawa, które dokonuje obecna większość parlamentarna w Polsce.

     Zapraszam do zapoznania się z materiałem, który zawiera całość spotkania..

    E-Widuchowa w miarę pojawiających się zaproszeń chętnie weźmie udział w podobnych spotkaniach różnych opcji politycznych. Czekam na zaproszenia. Dlaczego Gryfino? Ciężko oczekiwać, aby tak ważne postaci ze świecznika życia politycznego pojawili się na naszym terenie podczas otwartych spotkań publicznych. Ale kto wie? Może kiedyś to się zmieni. 

Film nr 1 

 

Film nr 2

Film nr 3

Film nr 4

 

Piotr Waydyk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe