ZS Widuchowa * Dziś spotkanie informacyjne w sprawie naboru do szkółki Pogoni Szczecin (z komentarzem)

  • 22.05.2017, 10:31 (aktualizacja 22.05.2017, 11:15)
  • Piotr Waydyk
ZS Widuchowa * Dziś spotkanie informacyjne w sprawie naboru do szkółki…
Dziś o Pogoń Szczecin Football Schools zaprasza do Zespołu Szkół w Widuchowej na godz. 18.00 na spotkanie informacyjne z rodzicami w sprawie rozpoczętego naboru do szkółki piłkarskiej. Zajęcia maja odbywać sie na orliku w Widuchowej.

Komentarz:

   Na dziś posiadam fragmentaryczne wieści na ten temat. Wiem, że taka forma szkolenia funkcjonuje już od pewnego czasu w Moryniu. Bezsprzecznie obiema rękami jestem w stanie podpisać się pod inicjatywą, jeśli chodzi o dzieci najmłodsze, czyli przedszkolaków i dzieci z klas najmłodszych szkoły podstawowej, które jeszcze nie mają ukształtowanych pewnych nawyków. Przynależność do szkółki to nie tylko czas poświęcony przez dzieci. Rodzice też muszą w tym uczestniczyć i nierzadko sięgnąć głębiej do portfela. Jako wuefista z niemal 30-letnim stażem i wcześniej jako trener piłkarski jak najbardziej popieram wszelkie dodatkowe formy aktywności fizycznej dzieci. Zawsze z uznaniem odnosze się do troski rodziców o wychowanie fizyczne swoich pociech. Popieram udział w zajęciach typu tańce, aikido, pływanie, karate, nawet, lekkoatletyka, piłka nożna i kolarstwo, na które rodzice regularnie wożą swoje dzieci głównie do Gryfina. Właśnie do dużych miast. Żywię nadzieję, że i u nas będzie to możliwe, czego serdecznie życzę organizatorom oraz dzieciom i ich rodzicom, którzy przystąpią do projektu. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe