Mini Mundial 2017 * Wielkie święto sportu już w najbliższy piątek w Widuchowej

  • 22.05.2017, 09:44 (aktualizacja 22.05.2017, 10:23)
  • Piotr Waydyk
Mini Mundial 2017 * Wielkie święto sportu już w najbliższy piątek w Widuchowej archiwum e-widuchowa.pl
Wieliki krokami zbiżają się gminne eliminacje kolejnej edycji turnieju piłkarskiego uczniów szkół podstawowych p.n. MINI MUNDIAL 2017 organizowanego przez Stowarzyszenie Sports Academy przy współudziale Gminy Widuchowa i pod patronatem Pani Wójt Anny Kusy-Kłos. Chociaż jest to 8. edycja, to Gmina Widuchowa bierze w nim udział trzeci raz z rzędu.

       Eliminacje gminne w Widuchowej odbędą się na boisku ORLIK przy Zespole Szkół w piątek 26 maja 2017 r. w godz. 9.00-16.30. W rozgrywkach wezmą udział dziewczęta i chłopcy z klas III-VI ze szkół podstawowych w Krzywinie i Widuchowej oraz młodzi zawodnicy z Gartz. W tym roku do rozgrywek zgłosiły się gminy: Dobra, Gryfino, Kołbaskowo, Kalisz Pomorski, Nowe Warpno, Nowogard, Wolin i Widuchowa. Finał odbędzie się  2 czerwca jak zwykle w Szczecinie na stadionie Pogoni im. Floriana Krygiera. Szczególnie zapraszone niech czują się w tym roku wszystkie mamy, gdyż tegoroczne eliminacje zbiegają się z Dniem Matki.

26 CZERWCA -   ORLIK WIDUCHOWA godz. 9.00

Znamy już harmonogram godzinowy turnieju oraz wzory strojów, w których wystąpią zawodnicy ze szkół z Widuchowej, Krzywina i Gartz. O Mini Mundialu pisałem już wczesniej pod:

Mini Mundial 2017 rozlosowany! Znamy nazwy państw naszych drużyn! Eliminacje gminne 26 maja w Widuchowej

Mini Mundial 2017 - Widuchowa 26 maja * Dziś przyjechały nowe stroje

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe