A-klasa * Posumowanie piłkarskiego weekendu * Tylko Łabędź z kompletem punktów

  • 21.05.2017, 18:11 (aktualizacja 21.05.2017, 20:37)
  • Piotr Waydyk
A-klasa * Posumowanie piłkarskiego weekendu * Tylko Łabędź z kompletem…
Łabędź Widuchowa wyszedł jak wszyscy przewidywali zwycięsko z wyjazdowego meczu w Kurzycku. Zwycięstwo przyszło o tyle łatwiej, że gospodarze kończyli meczu w 9-osobowym skłądzie po dwóch czerwonych kartkach. Bramki dla Łabędzia zdobyli: Leszek Stemski w 14' głową, Arek Szmelcuch w 17', Kamil Szturo w 42' i Łukasz Karapulka w 83' i 86'.

Kurzycko, niedziela 21 maja 2017 roku godz. 16.00

Zjednoczeni Kurzycko - Łabędź Widuchowa 2:5 (1:3)

Skład wyjściowy: Patry Fifer - Arkadiusz Szmelcuch, Krzysztof Bluj, Jarosław Wilk, Tomasz Szturo - Rafał Stawicki, Tomasz Adamczak, Leszek Stemski - Bartek Łapiński, Łukasz Karapulka, Kamil Szturo

Czarni Czarnówko bez żadnej sensacji ulegli w Gryfinmie rezerwom Energetyka.  Podobnie nie poszło Pro-Teamowi w Swochowie.

 Juniorzy niestety przegrali w Radziszewie.

Wczoraj odbył się mecz w Krzywinie. Sprawozdanie z tego meczu znajdziesz pod A-klasa * Ambitna postawa nagrodzona remisem (pełna relacja)

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe