Porażający protokół Komisji Finansów i Gospodarki z 13 kwietnia br. w sprawie ZGK

  • 17.05.2017, 07:18 (aktualizacja 17.05.2017, 07:54)
  • Piotr Waydyk
Porażający protokół Komisji Finansów i Gospodarki z 13 kwietnia br. w… archiwum e-widuchowa.pl
Kilka dni temu został upubliczniony protokół z posiedzenia komisji finansów i gospodarki z 13 kwietnia 2017 roku. Poniżej przytaczam go w całości w oryginalnej wersji. Lektura jego treści nie pozostawia żadnych złudzeń, że zawarte w nim uwagi radnych mogły lec u podstaw ubiegłotygodniowego odwołania Dyrektora ZGK. Na razie powoli odsłaniają się kulisy tego wydarzenia. To chyba pierwszy taki publiczny dokument w historii Gminy Widuchowa o tak ostrych sformułowaniach radnych w stosunku do kierownika zakładu lub jednostki budżetowej. Prosze zwrócić uwagę, że wolny jest od polityki, a radni z obu opcji w radzie "zaśpiewali" jednym głosem. W ogóle ta komisja jako jedna z trzech najrzadziej gości na łamach e-widuchowa, gdyż jej działalność jest najmniej upolityczniona. Stąd należy wnioskować, że jej protokoły mają największy sens merytoryczny, jakże różny od dwóch pozostałych komisji, a tej rewizyjnej w szczególności. Komisja FiG jako jedyna nie zaliczyłą jeszcze żadnej wpadki, nie obraża się na krytykę medialną i wyciąga pozytywne wnioski z jałowego startu w tej kadencji. Jak widać przyłożyłą się do zadania i w sumie stwierdziłą tylko to, co tzw. "ulica" mówiła od wielu lat. Zapraszam do lektury całości dokumentu.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anonimowy
Anonimowy 17.05.2017, 22:37
Temu (...........) nigdy nic nie pasowało oraz nigdy nie miał czasu. Taki zalatany (........). W końcu po tylu latach wróciło do niego zło jakie wyrządził innym ludziom.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 17.05.2017, 17:50
Nareszcie

Pozostałe