Mini Mundial 2017 - Widuchowa 26 maja * Dziś przyjechały nowe stroje

  • 16.05.2017, 18:56 (aktualizacja 16.05.2017, 19:35)
  • Piotr Waydyk
Mini Mundial 2017 - Widuchowa 26 maja * Dziś przyjechały nowe stroje
26 maja na Dzień Matki na orliku w Widuchowej odbędą się eliminacje gminne kolejnej, już trzeciej z udziałem Gminy Widuchowa, edycji Mini Mundialu. Ta impreza mocno wrosłą w krajobraz naszej gminnej oświaty oraz sportu dzieci. Dziś w południe dzieci z Zespołu Szkół w Widuchowej zaprezentowały nowe stroje na nową edycję, w jakich wystąpią podczas zawodów.

  O losowaniu tegorocznego Mini Mundialu pisałem już w artykule Mini Mundial 2017 rozlosowany! Znamy nazwy państw naszych drużyn! Eliminacje gminne 26 maja w Widuchowej

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe