A-klasa * Zapowiedź piłkarskiego weekendu

  • 11.05.2017, 10:49 (aktualizacja 11.05.2017, 11:20)
  • Piotr Waydyk
A-klasa * Zapowiedź piłkarskiego weekendu
Kibice rozpędzonego o mocnego Łabędzia będą mogli zobaczyć swoich ulubieńców w najbliższą niedzielę w meczu z Unią Swochowo. Ma być ciepło, więc przyzwoitość nakazuje, aby naocznie przekonać się o wysokiej formie sportowej zawodników z Widuchowej. W sobotę ciężki bój o ligowe punkty stoczą trzy zespoły z naszej gminy, które okupują dolne rejony tabeli. Przede wszystkim Pro-Team spróbuje udowodnić sobie oraz swoim kibicom, że punkty nie zdobywa się tylko przy zielonym stoliku, ale także w sportowej rywalizacji. Łatwo nie będzie, chociaż Iskra Banie w tej rundzie przegrałą oba mecze z drużynami z naszej gminy. Łatwiej o punkty z pewnością będzie zawodnikom z Czarnówka. Najtrudniejsze zadanie czeka LUKS Krzywin, którego ostatnia forma oraz spodziewane ubytki kadrowe mogą doprowadzić do katastrofy z bardzo mocną Witniczanką i to do tego na jej terenie. Warto tez wybrać się na mecze junioró i trampkarzy, których terminy nie kolidują z meczami dorosłych ekip.
Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe