A-klasa * Niewykorzystane okazje się mszczą. Tragiczna druga połowa (pełna relacja)

• 8.05.2017, 11:46 (aktualizacja 08.05.2017 17:42)
  • Piotr Waydyk
Krzywin, niedziela 7 maja 2017 roku godz. 13.00 LUKS Krzywin - Chrobry Lisie Pole 2:5 (2:2)

Bramki: 1:0 - 3' Mateusz Pyra w sytuacji sam na sam z bramkarzem, 1:1 - 32' głową, 2:1 - 42' Łukasz Szyszkowski w zamieszaniu podbramkowym, 2:2 - 45' głową, 2:3 - 57' bezpośrednio z rzutu wolnego, 2:4 - 67' z rzutu karnego, 2:5 - 85'

Skład: Karol Hasiuk - Adrian Roman, Krzysztof Wilk (46' Krzysztof Jasnos), Marcin Janiak, Szymon Kaberow - Dawid Włoch, Piotr Waydyk, Michał Zygmański - Mateusz Pyra (62' Tomasz Mikołajczyk), Łukasz Szyszkowski, Hubert Wojewoda (46' Jakub Luby)

Żółte kartki: 59' Szymon Kaberow, 67' Adrian Roman, 75' Piotr Waydyk

Komentarz

Od czasu meczu w Baniach (zobacz A-klasa * Niespodzianka w Baniach możliwa dzięki determinacji i wierze w zwycięstwo (szczegóły…) LUKS Krzywin nie wystąpił w tak silnym składzie. Widać było wielki przedmeczowy optymizm. Początek zwiastował wręcz pogrom gości zza miedzy. Gospodarze już w 3 minucie objęli prowadzenie. Niestety to były tylko miłe złego początki. To co się działo później można określić mianem indolencji strzeleckiej. Naliczyłem aż 13 styuacji, z który powinny paść gole. Niestety tak się nie stało. Załączony film najlepiej zobrazuje to co działo pod bramką gości, głównie w pierwszej połowie.

Na 2 gole, które udało się z wielkim trudem zdobyć w pierwszej połowie, goście odpowiedzieli również dwoma. Po przerwie Chrobry panował już niepodzielnie. Niepowodzenie napastników przerzuciło się jak zakaźna choroba na wszystkie formacje, Zawodnicy z Lisiego Pola byli bezlitośni i wbili 3 dalsze gole.

Za tydzień krzywinianie jada pod wyrok do Witnicy. Tamtejsi zawodnicy obnażą wszystkie mankamenty. Dodatkowo skłąd nie będzie napawać optymizmem. Oby uzbierało sie 11.