A-klasa* Łabędź pokazał moc w Baniach (pełna relacja)

• 8.05.2017, 08:55 (aktualizacja 08.05.2017 10:54)
  • Piotr Waydyk
Banie, niedziela 7 maja 2017 roku godz. 15.00 Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 1:4 (1:1)

Bramki: 1:0 - 20', 1:1 - 39' Bartosz Łapiński, 1:2 - 56' Łukasz Karapulka (asysta Mariusz Tuszyński), 1:3 - 75' Bartosz Łapiński (asysta Tomasz Adamczak) 1:4 - 83' Konrad Dużalski (asysta Leszek Stemski)

Skład: Patryk Fifer - Arkadiusz Szmelcuch, Krzysztof Bluj, Mariusz Tuszyński, Rafał Stawicki - Tomasz Adamczak, Jarosław Wilk, Leszek Stemski (88' Mateusz Czeladziński) - Kamil Szturo (73' Konrad Dużalski) , Łukasz Karapulka, Bartosz Łapiński (78' Paweł Kaczor)

Żółte kartki: 68. Leszek Stemski

Komentarz

W niedzielne popołudnie Łabędź pokazał wielką moc. O ile pierwsza połowa jeszcze należała do gatunku wyrównanych, to w drugiej połowie nie było wątpliwości, kto posiada lepszy zespół. Im bliżej końca, tym przewaga gości rosła. Gospodarze po prostu zostali całkowicie przygaszeni momentami siłową grą przeciwnika na pograniczu faulu oraz wysokim pressingiem . Inna sprawa, że w przedniej linii było komu wykorzystywać doskonałe okazje. Aż strach pomyśleć o sytuacji, w której wszystkie okazje  zostałyby wykorzystane, albo mecz został przedłużony o kilka następnych minut. Miejscowi po godzinie całkowicie poddali się i swoją grą powiedzieli "pas".

Za tydzień Łabędź podejmie u siebie dobrze spisująca się Unię Swochowo. Niestety strata do lidera z Cedyni wydaje się na dziś nie do nadrobienia. Ale dopóki piłka w grze...