Trampkarze * Kolejna dwucyfrówka. Już 100 goli w 14 meczach

• 7.05.2017, 09:30 (aktualizacja 07.05.2017 09:44)
  • Piotr Waydyk
Trampkarze * Kolejna dwucyfrówka. Już 100 goli w 14 meczach Robert Wilk
Widuchowa, sobota 6 maja 2017 roku godz. 11.00 Łabędź Widuchowa – Czarni Lubanowo 14:0 (7:0)

Skład: Szyszłow Kacper, Konrad Woźniak (1), Drzewiecki Patryk, Betkier Eryk, Szyszłow Filip, Glanert Marek (2), Kubicki Eryk (2), Mateusiak Jakub, Kocyk Mateusz, Grzeszczak Wiktor (8), Madej Tomasz, Maruszak Tomasz, Augustyniak Bartosz.

Od początku meczu gospodarze mieli kolosalną przewagę, gdyż goście przyjechali i grali w 9. Do przerwy zawodnicy Łabędzia strzelili 7 bramek, w tym jedną samobójcza. Po zmianie stron gospodarze strzelili również 7 bramek. Goście w drugiej połowie wykonywali dwa rzuty wolne, ale oba wykonane były niecelnie. Raz zawodnik Czarnych wykonał ładny rajd prawą stroną boiska, ale popisał się niecelnym strzałem obok słupka. To kolejna dwucyfrówka trampkarzy na wiosnę. Podopieczni Roberta Wilka wprost zmierzaja do wygrania tegorocznych rozgrywek w swojej grupie. Warto też podkreślić, że ostatni 14. gol był jednocześnie 100 golem w tym sezonie. Średnia 7,14 gola na mecz też budzi szacunek.