Jak w Widuchowej obchodzono Dzień Strażaka

  • 04.05.2017, 08:48 (aktualizacja 04.05.2017, 08:56)
  • Piotr Waydyk
Jak w Widuchowej obchodzono Dzień Strażaka
3 -maja w Widuchowej w kościele parafialnym pw Najśw. Serca Pana Jezusa odbyłą się się msza święta z okazji Dnia Strażaka. Udział w niej wzięli obie jednostki OSP działające w obrębie parafii widuchowskiej, OSP Widuchowa i OSP Ognica. Licznie uczestniczyli członkowie coraz prężniej działającej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

 We mszy celebrowanej przez księdza proboszcza Tadeusza Krajewskiego udział wzięli m.in. wójt Anna Kusy-Kłos, która pełni też funkcję Prezesa Zarządu Gminnego OSP i od niedawna Sekretarza Zarządu Powiatowego i Wojewódzkiego Związku OSP, obaj wiceprezesi Oddziału Gminnego, Dariusz Filipiak i Andrzej Winnik oraz Tadeusz Gorący - prezes OSP Widuchowa i Jarosław Smętek - wiceprezes OSP Ognica. 

  Podobne uroczystości mają odbyć się teraz w sobotę w Krzywinie.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe