Żarczyn * Powstaje scena na tegoroczne gminne dożynki

  • 01.05.2017, 21:18 (aktualizacja 01.05.2017, 21:37)
  • Piotr Waydyk
Żarczyn * Powstaje scena na tegoroczne gminne dożynki
Miejscowość Żarczyn jest w tym roku gospodarzem Gminnych Dożynek. Od pewnego czasu trwają przymiarki do realizacji tego dużego przedsięwzięcia jak na tak niewielką miejscowość. Namacalnym dowodem, że trwają przygotowania, jest rozpoczęcie budowy stałęj sceny w centralnym miejscu wsi. Dodajmy, że w zeszłym roku powstało ogrodzenie całego placu pod przyszłe miesce zabaw i rekreacji.

    Budowa sceny realizowana jest siłąmi społecznymi. Właśnie zostały wylane fundamenty pod przyszłą konstrukcję. Prace przebiegały pod osobistym nadzorem sołtys Krystyny Sztuka oraz radnego Zbigniewa Dwojaka. Pomagałą miejscowa bardzo aktywna i chętna do pomocy młodzież. W miarę postępów prac będę relacjonować ich postęp. Scena oczywiście będzie służyła mieszkańcom przy okazji wszystkich imprez organizowanych w Żarczynie przez wiele nadchodzacych lat.

     Zbacz też Dożynki Gminne Widuchowa '2015: 

oraz Dożynki Gminne Krzywin '2016: 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe