Krzywin * Prace rozbiórkowe na pogorzelisku. Wywiad z wójt Anna Kusy-Kłos.

  • 29.04.2017, 13:42 (aktualizacja 30.04.2017, 13:32)
  • Piotr Waydyk
Krzywin * Prace rozbiórkowe na pogorzelisku. Wywiad z wójt Anna Kusy-Kłos.…
Dziś w godzinach przedpołudniowych w Krzywinie w miejscu pogorzeliska trwały intensywne prace rozbiórkowe. Zaangażowanie mieszkańców oraz strażaków po dowództwem radnego Marka Boruty, głównie młodych druhen z MDP, nie do przecenienia. Na miejscu pojawiła się także wójt Anna Kusy-Kłos, która od poczatku nadzoruje akcję pomocy pogorzelcom.

Już wstępne ekspertyzy mówiły, że budek nie będzie miał szans na ponowne zasiedlenie, stąd decyzja o natychmiastowej rozbiórce. Nadal możesz wesprzeć rodzinę, która w kilka godzin utraciłą dorobek swojego życia. Rodzinę można wesprzeć między innymi poprzez dobrowolną wpłątę na poniższe konto. 

Film nr 1: Wywiad z wójt Anna Kusy-Kłos o akcji pomocy pogorzelcom

Film nr 2: Prace rozbiórkowe spalonego budynku

 

Piotr Waydyk

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe