Krzywin * Startuje akcja pomocy pogorzelcom z Krzywina. Wideowywiad z wójt Anną Kusy-Kłos (fotorelacja)

  • 23.04.2017, 17:32 (aktualizacja 23.04.2017, 19:47)
  • Piotr Waydyk
Krzywin * Startuje akcja pomocy pogorzelcom z Krzywina. Wideowywiad z…
Wraz dogaszaniem i rozbiórką zgliszcz po pożarze domu mieszkalnego w Krzywinie powoli rodzi się plan pomocy poszkodowanej rodzinie. Na gorąco około godziny 13.00 wideowywiadu na ten temat wójt Anna Kusy-Kłos, która była na miejscu tragedii niemal od początku akcji gaśniczej. Zapewne więcej szczegółów dowiemy się jutro, gdy do pracy po weekendzie wróca urzędnicy.

   Niemal od początku akcji ruszył łańcuch dobrych serc. Mieszkańcy na czele z sołtys Jadwigą Mazur w spontaniczny sposób pomagali strażakom szykując ciepły posiłek oraz napoje. Jeszcze o 15.00 trwały ostatnie prace strażaków, polegające na rozbiórce części dachowej zniszczonego budynku.

   Film nr 1: wideowywiad z wójt Anną Kusy-Kłos

Film nr 2: prace rozbiórkowe przy zabezpieczeniu pogorzeliska

O pożarze w Krzywinie czytaj też pod Krzywin * Pożar domu mieszkalnego. Nikomu nic się nie stało. Znaczne straty materialne

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
znak zapytania
znak zapytania 27.04.2017, 09:51
Czy znana jest już przyczyna pożaru domu w Krzywinie ?

Pozostałe