Krzywin * Pożar domu mieszkalnego. Nikomu nic się nie stało. Znaczne straty materialne

  • 23.04.2017, 08:03 (aktualizacja 23.04.2017, 19:46)
  • Piotr Waydyk
Krzywin * Pożar domu mieszkalnego. Nikomu nic się nie stało. Znaczne straty…
Dziś w nocy około godziny godziny 3.00 zapaliło sie poddasze domu mieszkalnego przy ulicy Rynickiej w Krzywinie. To samo centrum miejscowości. Interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, w tym PSP Gryfino, OSP Krzywin, OSP Widuchowa i OSP Nawodna. Akcja gaszenia pożaru trwała kilka godzin. W tej chwili trwa dogaszanie zgliszcz. Nikomu nic się nie stało. Wszyscy mieszkańcy, czteroosobowa rodzina, w tym dwoje dzieci, w porę ewakuowali się. Straty materialne są bardzo znaczne. Po wstępnych oględzinach budynek w tym stanie nie będzie nadawał się do zamieszkania. Potrzebny będzie gruntowny remont.

  Swoje czynności wykonuje także policja i energetyka. Na miejscu od kilku godzin jest również wójt Anna Kusy-Kłos, która już zaczęła organizować pomoc dla pogorzelców. W grę wchodzą wszystkie możliwości, jakie w tym przypadku są dostępne w samorządach. Swoją solidarność z pogorzelcami już deklarują także mieszkańcy Krzywina. W tej chwili rozważane są różne inne  formy pomocy pogorzelcom. O dostępnych formach pomocy poinformuję wkrótce.

    Materiał filmowy Chojna24.

   


O pożarze czytaj też pod Krzywin * Startuje akcja pomocy pogorzelcom z Krzywina. Wideowywiad z wójt Anną Kusy-Kłos (fotorelacja)

Piotr Waydyk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe