• 14.04.2017, 08:34 (aktualizacja 14.04.2017, 08:55)
  • Robert Wilk
Trampkarze kontynuują zwycięską serię i są liderem. 5 goli Wiktora Grzeszczaka! (info i fotorelacja) Robert Wilk
Trzcińsko Zdrój, czwartek 13 kwietnia 2017 roku godz. 11.00 Orzeł Trzcińsko-Zdrój – Łabędź Widuchowa 2:6 (1:2).

W Trzcińsku Zdroju trampkarze Łabędzia Widuchowa rozegrali swój zaległy mecz w czwartek 13 kwietnia o godz. 11:00. Mecz był bardzo wyrównany. Pierwszą bramkę strzelił w 11 minucie Wiktor Grzeszczak, który wyszedł sam na sam z bramkarzem i precyzyjnym strzałem nie dał mu żadnych szans. Gospodarze po błędzie obrony wyrównali na 1:1 w 25 min. W 30 min ręką w polu karnym zagrał stoper Łabędzia i gospodarze wykonywali rzut karny. Zawodnik Orła strzelił w słupek i po chwili po świetnym dograniu piłki przez Kamila Majewskiego, Wiktor Grzeszczak strzałem w okienko podwyższył wynik na 2:1. Po przerwie gospodarze szybko wyrównali na 2:2. Dopiero 10 minut przed końcem meczu świetnie spisujący się napastnik Łabędzia Wiktor Grzeszczak strzelił jeszcze 3 bramki, a ostatnią na koniec meczu strzelił kapitan Łabędzia Marek Glanert. Ta wygrana pozwoliła wskoczyć na pozycję lidera zawodnikom Łabędzia Widuchowa.

Skład: Kacper Szyszłow, Konrad Woźniak, Patryk Olszewski, Jakub Gaworski, Kamil Szachniewicz, Marek Glanert (1 bramka), Eryk Kubicki, Jakub Mateusiak, Patryk Drzewiecki, Tomasz Madej, Wiktor Grzeszczak (5 bramek), Kamil Majewski, Filip Kaczyński, Eryk Betkier, Bartek Augustyniak, Mateusz Kocyk, Filip Szyszłow, Tomasz Maruszak. Trenerem zespołu jest Robert Wilk.

Trampkarze * Co mecz to dwucyfrówka. Rekordy strzeleckie bił Wiktor Grzeszczak (info i fotorelacja)

Trampkarze * 21 goli w jednym meczu! Trampkarze wbili 18 goli liderowi!