Mini Mundial 2017 rozlosowany! Znamy nazwy państw naszych drużyn! Eliminacje gminne 26 maja w Widuchowej

  • 13.04.2017, 19:12 (aktualizacja 13.04.2017, 20:28)
  • Piotr Waydyk
Mini Mundial 2017 rozlosowany! Znamy nazwy państw naszych drużyn! Eliminacje…
Mundialowe emocje zostały zainaugurowane w niedzielę w ośrodku Football Arena przy Alei Wojska Polskiego w Szczecinie. W tym roku w zmaganiach ósmej edycji udział weźmą drużyny z 8 gmin naszego województwa. Wielki Finał na stadionie Pogoni ma odbyć się na początku czerwca. Gmina Widuchowa włączyła się w organizację wyjątkowego turnieju piłki nożnej dla dzieci po raz trzeci. Do tej pory nasze drużyny dwukrotnie stawały na drugim stopniu podium. Czy w tym roku będzie jeszcze lepiej? 

Oto wyniki niedzielnego losowania dla Gminy Widuchowa.

Grupa młodsza (klasy III-IV):

A.                                                               B. 

SP Krzywin - Chorwacja                               ZS Widuchowa 5 - Burkina Fasso

Gartz - Peru                                                ZS Widuchowa 2 - Kamerun

ZS Widuchowa 3 - Węgry                             ZS Widuchowa 1 - Niemcy

 

Grupa starsza (klasy V-VI):

A.                                                              B.

ZS Widuchowa 3 - Brazylia                          ZS Widuchowa 2 - Kamerun

Gartz - Francja                                            ZS Widuchowa 5 - Argentyna

SP Krzywin - Turcja                                     ZS Widuchowa 1 - Paragwaj


     Dla mieszkańców Gminy Wioduchowajest to wyjątkowe, sportowe święto. W widuchowskich eliminacjach biorą również udział drużyny z Niemiec. Tym razem zamiast Schwedt pojawi się Gartz. To Gmina Widuchowa jest prekursorem umiędzynarodowienia Mini Mundialu. 

E-Widuchowa od początku towarzyszy zmaganiom w ramach Mini Mundialu. Oto moje relacje:

Najbardziej popularne filmy z Mini Mundialu:
 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
geograf
geograf 25.05.2017, 13:20
Nie ma takiego państwa jak Burkina Fasso. Jest Burkina Faso :)

Pozostałe