E-Widuchowa zaprasza * Bądź świadkiem wielkiego wydarzenia sportowego!

  • 13.04.2017, 11:35 (aktualizacja 13.04.2017, 12:22)
  • Piotr Waydyk
E-Widuchowa zaprasza * Bądź świadkiem wielkiego wydarzenia sportowego!
Juz za niecały tydzień w środę 19 kwietnia o godz. 20.30 w hali sportowej Azoty Arena w Szczecinie odbędzie wielkie wydarzenie sportowe. W decydującym o mistrzostwie Orlenligi siatkarek Chemik Police podejmie Grot Budowlani Łódź. Na parkiecie pojawi się kilkanaście reprezentantek kilku krajów. Zaraz o meczu odbędzie się ceremonia rozdania medali. E-Widuchowa przy współpracy z radnym Januszem Kulką z Widuchowej postanowiło zadbać, aby ten spektakl mogło zobaczyć 100 kibiców z Gminy Widuchowa.

     Jak już wspomniałem, organizatorami  wyjazdu jest portal e-widuchowa.pl przy współpracy z radnym Januszem Kulką. Planujemy udział 100 osób, w tym dwie zorganizowane grupy dzieci pod opieką moją (Krzywin) oraz mojej żony (Widuchowa). Dodam, że są to grupy zamknięte. Pozostałe dzieci muszą udać się na wycieczkę pod opieką osoby dorosłej.  Przewozem osób zajmie się firma Zbigniewa Kaźmierskiego z Żórawek „Zbych-Trans”. Planuję dwa autobusy. Oto ich rozkład:

Autobus I

- Lubicz (świetlica i przystanek) 18.30

– Widuchowa (szkoła) 18.45

– Gryfino (1001 drobiazgów) 19.05;

 

Autobus II

– Żarczyn (rondo) 18.15

- Żelechowo (przystanek) 18.25

- Kłodowo (przystanek) 18.30

- Krzywin (wszystkie przystanki) 18.35

– Widuchowa (szkoła) 18.45

- Gryfino (1001 drobiazgów) 19.05.

      To jest mecz siatkarski, stąd powrót może dojść do skutku około północy. Koszt biletu wraz z przejazdem dla dorosłych to 35 PLN, a dla dzieci 5 PLN. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty dokonamy w autobusie. Obowiązuje wcześniejsza pisemna rezerwacja miejsc i biletów. Zgłoszeń i potwierdzenia wyjazdu można dokonać u mnie smsem pod 507-179-789, e-mail: [email protected] lub na czacie na facebooku lub osobiście poprzez kontakt z Januszem Kulką. Zbliżają się święta, więc prosimy o szybką reakcję. W przyszły wtorek muszę przesłąć gotową listę do organizatora meczu. 

     Pierwszy mecz w Łodzi już jutro (piątek). Bezpośrednią transmisję przeprowadzi POLSAT SPORT o godz. 20.30. Wynik tego meczu będzie ważny w kontekście rewanżu, na który udajemy się w środę.

Filmy z naszych poprzednich wypadów na Azoty Arenę

 

  

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe