• 13.04.2017, 10:04 (aktualizacja 13.04.2017 10:17)
  • Łukasz Karapulka
Trampkarze * Co mecz to dwucyfrówka. Rekordy strzeleckie bił Wiktor Grzeszczak (info i fotorelacja) Łukasz Karapulka
Widuchowa, piątek 7 kwietnia 2017 roku godz. 16:00 Łabędź Widuchowa – Odra Chojna 10:3 (4:0)

Trampkarze z Widuchowej podejmowali u siebie lidera grupy Odrę Chojna. Mając w pamięci pierwszy mecz z Odrą przegrany 4:7, piłkarze z Widuchowej wyszli skoncentrowani i zmotywowani do meczu. Już w 4 minucie meczu Wiktor Grzeszczak wyszedł sam na sam z bramkarzem i mijając go na szybkości strzelił do pustej bramki. Do przerwy gospodarze podwyższyli wynik na 4:0 za sprawą 2 bramek Wiktora Grzeszczaka i 1 bramki kapitana drużyny Marka Glanerta. Goście tuż przed przerwą wykonywali rzut karny, ale zawodnik gości strzelił obok bramki. Po przerwie gospodarze strzelili jeszcze 6 bramek (4 Wiktor Grzeszczak i 2 Marek Glanert, w tym 1 ładna z rzutu wolnego), a gościom udało się strzelić 3 bramki. Bardzo dobrze w meczu funkcjonował blok defensywny, ale na pochwałę zasłużyła cała drużyna, który z meczu na mecz tworzy coraz bardziej zgrany zespół.