A-klasa * Pro-Team Żarczyn - Grot Gardno 0:1 (0:0). Minimalna porażka u siebie z faworytem (szczegóły meczu, komentarz, foto i wideorelacja)

• 30.03.2017, 07:46 (aktualizacja 30.03.2017 09:41)
  • Piotr Waydyk
Krzywin sobota 25 marca 2017 roku godz. 15.00 Pro-Team Żarczyn - Grot Gardno 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 - 58'

Skład: Dominik Dworzyński - Paweł Stryczek, Sebasian Sztuka, Dariusz Pańko, Krystian Bącela - Rafał Obała, Dominik Borek - Michał Zawadzki, Arkadiusz Pawłowicz (63' Dawid Chmielewski), Tomasz Glanert - Dariusz Obała

Żółte karki: Arkadiusz Pawłowicz (w pierwszej połowie), 65' Sebasian Sztuka, 85' Dariusz Obała

Komentarz:

Pro-Team Żarczyn na razie razi nieskutecznością. Na razie na wiosnę nie zdobył ani jednego gola. Cieszyć może jednak lepsza gra w obronie. W sobotnie popołudnie zabrakło jednak nieco szczęścia, aby zdobyć chociaż jeden punkt ze zdecydowanie wyżej notowanym Grotem Gardno. Nie ulega wątpliwości, że to goście dłużej utrzymywali się przy piłce i stworzyli więcej sytuacji strzeleckich, z których na szczęście wykorzystali tylko jedną po stałym fragmencie gry.  Przynajmniej tak było w drugiej połowie, którą miałem okazji w całości obejtrzeć. Poniższy film też pochodzi tylko z tej odsłony meczu.

Warunki do gry były fatalne. Było zimno, wiał mocny wiatr, zacinał momentami deszcz, a płyta boiska po półrocznej przerwie nie przypomina tej z wiosny ubiegłego roku. W tym temacie jest wiele do zrobienia. To już wspólny problem działączy obu klubów tu grających jako gospodarz.