Widuchowscy rowerzyści zapraszają w sobotę na rajd

  • 16.03.2017, 05:32 (aktualizacja 16.03.2017, 05:46)
  • Paweł Wróbel
Widuchowscy rowerzyści zapraszają w sobotę na rajd
Szkolny Klub Rowerowy zaprasza 18 marca na rajd inauguracyjny "Powitajmy wiosnę aktywnie". Celem wycieczki jest schowana wśród pól i lasów wieś Rynica.

     W planach jest ognisko, zwiedzanie kościoła i gra terenowa. Udział w rajdzie jest bezpłatny. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką dorosłych. Uczniów ZS obowiązują podpisane przez rodziców zgody (do odbioru u opiekunów). Wyżywienie i napoje we własnym zakresie. Zbiórka na parkingu przy hali gimnastycznej o 10.00, powrót około 14.00. Tempo rajdu będzie spokojne i dostosowane do możliwości uczestników, trasa wiedzie przez drogi gruntowe i ścieżki leśne, a jej długość to około 30km. Zachęcamy do udziału całe rodziny! Co zabrać: kask, ubiór adekwatny do warunków pogodowych, napój, kiełbasę na ognisko, kanapki. Rowery należy dokładnie sprawdzić, nasmarować i przygotować do jazdy. Zapraszamy wszystkich miłośników turystyki rowerowej!

Paweł Wróbel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe