Widuchowa * Druhowie z całego powiatu spotkali się na turnieju siatkarskim (fotorelacja)

  • 05.03.2017, 12:49 (aktualizacja 05.03.2017, 13:26)
  • Piotr Waydyk
Widuchowa * Druhowie z całego powiatu spotkali się na turnieju siatkarskim…
W sobotnie przedpołudnie hala sportowa przy Zespole Szkół w Widuchowej zatętniła życiem. Tym razem w turnieju siatkarskim integrowała sie poprzez zmagania sportowe niemal setka druhów reprezentująca aż 9 drużyn z powiatu gryfińskiego i z jednostki OSP Śmierdnica pod Szczecinem. Po 5-godzinnych zmaganiach sportowych wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach sportowych: OSP i MDP. Po wręczeniu nagród nadszedł czas na ognisko przy pobliskiej remizie.

  Organizatorem zawodów była OSP Widuchowa, w tym opiekunowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej: Natalia Misztal i Dariusz Fiejtek. Sponsorami wójt Anna Kusy-Kłos i Małgorzata Lisawa. Wszystkie mecze sędziowali: Janusz Kulka, Dariusz Szymorek oraz niżej podpisany.

Kolejność w turnieju:

MDP

I Miejsce MDP Mieszkowice 
II Miejsce MDP Widuchowa

OSP
I Miejsce OSP Żelewo 
II Miejsce OSP Szczecin -Śmierdnica 
III Miejsce OSP Krajnik Dolny 
IV Miejsce OSP Mieszkowice 
V Miejsce OSP Widuchowa 
VI Miejsce OSP Piaski 
VII OSP Chojna

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe