OSP/MDP Widuchowa * Młodzi strażacy zapraszają na turniej integracyjny siatkówki w sobotę w Zespole Szkół w Widuchowej

  • 02.03.2017, 08:01 (aktualizacja 02.03.2017, 09:04)
  • Piotr Waydyk
OSP/MDP Widuchowa * Młodzi strażacy zapraszają na turniej integracyjny…
Młodzi druhny i druhowie z "młodzieżówki" przy OSP w Widuchowej nie przestają w działaniach promocyjnych i integracyjnych. Szkolą się, dbają o tężyznę fizyczną, wreszcie integrują środowisko poprzez organizację wydarzeń sportowych. Najbliższy efekt tych działań poznamy w sobotę w hali sportowej Zespołu Szkół w Widuchowej. Aż 8 drużyn z całego powiatu gryfińskiego weźmie udział w turnieju siatkówki.

   Oprócz miejscowej "młodzieżówki" w zawodach zagrają: MDP Mieszkowice, MDP Chojna, OSP Piaski,  OSP Krajnik Dolny, OSP Żelewo , OSP Szczecin - Śmierdnica i OSP Dłusko Gryfińskie.

   Organizatorami zawodów są OSP Widuchowa  z opiekunami MDP Widuchowa Natalią Misztal i Dariuszem Fiejtkiem na czele. Wśród sponsorów na razie znani są Biuro Rachunkowe Małgorza Lisawa i Wójt Gminy Widuchowa Anna Kusy -Kłos

   Organizatorzy zapraszają miłośników siatkówki do kibicowania, a później na ognisko przy remizie.

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe