Kwartet smyczkowy "Kontrast" dziś wystąpi dla Was w Lubiczu

  • 15.02.2017, 08:55
  • Piotr Waydyk
Kwartet smyczkowy "Kontrast" dziś wystąpi dla Was w Lubiczu
Przypomnę, że dziś o godz. 15.30 w Lubiczu nie lada wydarzenie muzyczne. Cztery urodziwe kobiety dadzą koncert muzyczny jakiego nie pamięta nasza gmina. Zespół powstał w 2013 roku z miłości do muzyki kameralnej i potrzeby dzielenia się radością wspólnego muzykowania z publicznością. Czerpiąc z doświadczenia zdobytego podczas nauki w akademiach muzycznych, udziału w różnorodnych warsztatach oraz pracy zawodowej, dziewczyny stworzyły profesjonalny zespół, który łączy rzetelność wykonawstwa z elegancją i atrakcyjną prezencją.

       Atutami ich muzyki jest głębokie brzmienie, precyzja intonacyjna oraz żywiołowość płynąca z pasji, jaką jest gra w kwartecie. Nie może Was dziś  zabraknąć na świetlicy wiejskiej w Lubiczu!

Piotr Waydyk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe