Lubicz * Kwartet smyczkowy w świetlicy wiejskiej. Lubicka świetlica zadziwia rozmachem przedsięwzięć kulturalnych

  • 13.02.2017, 20:25 (aktualizacja 13.02.2017, 20:59)
  • Piotr Waydyk
Lubicz * Kwartet smyczkowy w świetlicy wiejskiej. Lubicka świetlica zadziwia…
To może okazać się wydarzeniem kulturalnym ostatnich tygodni w Gminie Widuchowa. Najstarsi mieszkańcy naszej gminy nie pamiętaja takiego wydarzenia muzycznego. W środę o godzinie 15.00 wystąpi prawdziwy kwartet smyczkowy. Wstęp jest wolny. Organizatorzy liczą na sporą frekwencję także spoza miejscowości Lubicz.

   Dziś pisałem o działalności świetlic wiejskich podczas ferii zimowych ( czyt. Program świetlic wiejskich i biblioteki na ferie). Nie uwzględniłem  w nim programu pracy świelicy w Lubiczu. Szybko jednak nadrabiam zaległości, gdyż odezwali się do mnie mieszkańcy Lubicza, że u nich też było, jest i będzie bardzo ciekawie. Faktycznie potwierdzam ogromny rozmach i publikuję program świetlicy na ferie. Może brakowało odpowiedniego marketingu wydarzeń tam odbywających się. Zachęcam aktywne osoby do współpracy medialnej. Uważam, że macie czym się pochwalić. Głosujcie też w ankiecie na najciekawsza świetlicę w Gminie Widuchowa.

  Za nami już bal przebierańców, trwa bardzo bogaty program feryjny, a przed nami występ kwartetu smyczkowego. To już w środę. Tego nie możesz przegapić.

   

Piotr Waydyk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe