Wójt Anna Kusy-Kłos rekomendowana do Zarządu Wojewódzkiego OSP

  • 13.02.2017, 19:30 (aktualizacja 13.02.2017, 20:22)
  • Piotr Waydyk
Wójt Anna Kusy-Kłos rekomendowana do Zarządu Wojewódzkiego OSP
Jak się okazało sporo nieprawidłowości proceduralnych towarzyszyło podczas zwołanego na 15 grudnia ubiegłego roku Zjazdu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Gryfinie, który szykował jeszcze stary zarząd powiatowy. W ubiegłym tygodniu odbyło się posiedzenie nowego Zarządu Odziału Powiatowego OSP w Chojnie, na którym poprawiano wcześniejsze zaniedbania. Między innymi uzupełniono zarząd o nowych członków.

    Nowymi członkami zostali: mł. bryg. Andrzej Prokopski - komendant Powiatowego PSP w Gryfinie, Wojciech Konarski starosta powiatu gryfińskiego, Ryszard Niedźwiecki z firmy DREWEX w Mieszkowicach oraz desygnowany przez starostwo druha Bartosza Michnio. Dla naszej gminy istotne jest, że wójt Anna Kusy – Kłos otrzymała rekomendację do Zarządu Wojewódzkiego.

   O zjeździe powiatowym OSP pisałem wcześniej w artykule Diametralna zmiana warty we władzach powiatowych Ochotniczej Straży Pożarnej. Wójt Anna Kusy-Kłos nowym sekretarzem…

   Zjazd Wojewódzki OSP już wkrótce. 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe