Najbliższe posiedzenia komisji stałych * Szykuje się mały maraton, który zakończy XVIII Sesja Rady Gminy Widuchowa

  • 13.02.2017, 18:27 (aktualizacja 13.02.2017, 18:55)
  • Piotr Waydyk
Najbliższe posiedzenia komisji stałych * Szykuje się mały maraton, który…
Jak się okazuje, ferie zimowe w szkołach wcale nie oznaczają ferii dla naszego lokalnego parlamentu. Radni wręcz przeciwnie zapowiadają pracowity okres dla siebie. Całość zmagań na komisjach zakończy XVIII Sesja Rady Gminy Widuchowa. Na razie swój plan pracy na 2017 rok przygotowała jedynie Komisja Finansów i Gospodarki. Tradycyjnie oczy wszystkich obserwatorów będa skierowane na Komisję Rewizyjną, która w nieco zmienionym składzie, ale ze starą przewodniczącą na pewno wymyśli coś medialnego. Ale czy pomni licznych wpadek i tym razem dadzą pretekst do pracy np. prokuratury? W to należy wątpić. Będą się pilnować jak nigdy wcześniej. Tak jak każdy będący na cenzurowanym.

1. W dniu 17 lutego 2017 r. o godz. 12.00  w Urzędzie Gminy Widuchowa ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędzie się posiedzenie Komisji Samorządu i Oświaty Rady Gminy Widuchowa.

Tematyka:
1. Przygotowanie sprawozdania z pracy Komisji Samorządu i Oświaty za 2016 r.
2. Opracowanie planu pracy Komisji Samorządu i Oświaty na 2017 r.

2. W dniu 20 lutego 2017 r. o godz. 10.00  w Urzędzie Gminy Widuchowa ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędzie się  posiedzenie Komisji Rewizyjnej Rady Gminy Widuchowa.

Tematyka:
1.Przygotowanie sprawozdania z pracy Komisji Rewizyjnej za 2016 r.
2. Opracowanie planu pracy Komisji Rewizyjnej na 2017 r.

3. W dniu 22 lutego 2017 r. o godz. 9.00  w Urzędzie Gminy Widuchowa ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędzie się  posiedzenie Komisji Samorządu i Oświaty Rady Gminy Widuchowa.

Tematyka:
Opiniowanie projektów uchwał na XVIII Sesję Rady Gminy Widuchowa.

4. W dniu 24 lutego 2017 r. o godz. 9.00  w Urzędzie Gminy Widuchowa ul. Grunwaldzka 8 (sala konferencyjna) odbędzie się  posiedzenie Komisji Finansów i Gospodarki Rady Gminy Widuchowa.

Tematyka:
Opiniowanie projektów uchwał na XVIII Sesję Rady Gminy Widuchowa.

 

     Przypomnę wszystkim mieszkańcom, że udział w posiedzeniach komisji jest otwarty dla wszystkich. Można także zabrać głos w dyskusji. Nie ma tu takich obwarowań jak na sesjach. Zapraszam

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe