Program świetlic wiejskich i biblioteki na ferie

  • 13.02.2017, 09:30 (aktualizacja 13.02.2017, 10:48)
  • Piotr Waydyk
Program świetlic wiejskich i biblioteki na ferie
Dziś rozpoczęły się ferie zimowe. Tak naprawdę w większości miejscowości dzieci będa się nudziły. Natomiast w kilku świetlicach wiejskich dzieci czeka bogaty program (Bolkowice, Żelechowo, Widuchowa i Krzywin). Być może ine świetlice też coś zaplanowały, ale trudno dostrzec to w ogólnodostępnej informacji. Swój program przedstwiła także biblioteka gminna.

 Osobnym tematem jest obłożenie sal gimnastycznych na feriach. Obiekty te oczywiście będa ogrzewane, ale czy wykorzystane? Wielkiej reklamy imprez tam odbywających się dla dzieci nie widać. W takim Krzywinie odbywać się będa tylko zajęcia w ramach zajęć orlikowych i tylko w drugim tygodniu ferii, gdyż w pierwszym sala będzie wyłączona z użytkowania. Uważam, że to temat dla radnych z komisji samorządu i oświaty. Co na to czytelnicy?

 

Piotr Waydyk

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe