Urząd Gminy * Kolejne nabory na stanowiska urzędnicze. Poszukiwany księgowy i specjalista ds. ochrony środowiska. Szansa dla młodych!

  • 08.02.2017, 21:12
  • Piotr Waydyk
Urząd Gminy * Kolejne nabory na stanowiska urzędnicze. Poszukiwany księgowy…
7 lutego Wójt Gminy Widuchowa ogłosiła kolejny nabór na wolne stanowiska urzędnicze. Tym razem poszukiwani są księgowy oraz na wole stanowisko ds. ochrony środowiska w Referacie Inwestycji, Strategii i Rozwoju. Już ze wstępnej lektury ogłoszonych naborów wynika, że na oba stanowiska jak najbardziej moga ubiegać się dopiero rozpoczynający swoją droge zawodową w administracji, czyli nawet osoby po dopiero zakończonych studiach. Dokumenty trzeba składać do 17 lutego. Więc czasu jest sporo. Szczegóły na BIP-ie.

 O roszadach i nowych przyjęciach do pracy w Urzędzie Gminy pisałem ostatnio wielokrotnie. Ostatnio w w artykule Urząd Gminy * Kolejne zmiany i roszady na stanowiskach urzędniczych. To jeszcze nie koniec

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe