OSP Widuchowa * 10 druhów na szkoleniu wodno-lodowym w Chojnie (wideorelacja)

  • 05.02.2017, 20:01 (aktualizacja 05.02.2017, 21:24)
  • Piotr Waydyk
OSP Widuchowa * 10 druhów na szkoleniu wodno-lodowym w Chojnie (wideorelacja)
5 lutego odbyło się specjalne wspólne ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego zorganizowane przez Państwowa Straż Pożarną. Udział w nim wzięła 10-osobowa grupa z jednostki OSP Widuchowa, która posiada odpowiedni sprzęt do ratownictwa wodnego i lodowego.

   Posiadanie odpowiedniego sprzętu nie jest niestety gwarantem skutecznej akcji ratunkowej. Ważne jest też odpowiednie przeszkolenie.  Ochotnicza Straż Pożarna to organizacja społeczna składająca się z ochotników, którzy pomagają, ratują i dbają o nasze bezpieczeństwo. Na udział w tego typu szkoleniach przeznaczają swój wolny czas. W ćwiczeniach brało udział dziewięć jednostek straży pożarnej z całego powiatu. Strażacy zawodowi pełnili funkcję instruktażową. 

 

Piotr Waydyk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe