Dzieci z SP Krzywin stawiają wyzwanie dla innych: 280 celnych rzutów do kosza w ciągu godziny (foto i wideorelacja)

  • 05.02.2017, 13:23 (aktualizacja 05.02.2017, 14:33)
  • Piotr Waydyk
Dzieci z SP Krzywin stawiają wyzwanie dla innych: 280 celnych rzutów do…
Grupa 16 dzieci uczęszczających na zajęcia SKS w Szkołe Podstawowej w Krzywinie w piątek postawiła przed sobą wyzwanie rzucenia jak największej liczby celnych rzutów osobistych w ciągu jednej pełnej godziny zegarowej. Grupa około 16-osobowa oddała w ciągu godziny około 1500-1800 rzutów, z czego 280 okazało się celnych.

   Przed konkursem odbyło się typowanie, ile uda się rzucić całej grupie. Najlepiej typowała Wiktoria Czerwionka - 281. Drugie miejsce zajęła Ola Lidwin - 299, trzecie Marcelina Smolak - 300, a czwarte Martyna Zygadlik 301. Tylko trzy osoby typowały, że będzie to mniejsza liczba od uzyskanej. Pozostali byli większymi optymistami. 

    Nic nie stoi teraz na przeszkodzie, aby optymistyczne przewidywania zrealizować podczas następnej próby, która zaplanowana jest za 4 tygodnie. Dzieci z Krzywina chętnie porywalizują także z innymi grupami korespondencyjnie. Chętnych prosimy o zgłoszenia i sprawozdanie z bicia rekordu. 

    Nie trzeba ukrywać, że głównym celem takiej rywalizacji jest poprawa celności rzutu. Przy okazji - jak się okazało - to także świetna zabawa.  

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe