OSP Krzywin * Druhowie zabezpieczyli 3 odkryte studzienki kanalizacji deszczowej

  • 29.01.2017, 09:22 (aktualizacja 29.01.2017, 10:26)
  • Piotr Waydyk
OSP Krzywin * Druhowie zabezpieczyli 3 odkryte studzienki kanalizacji…
Wczoraj po zmroku druhowie OSP Krzywin wzięli udział w akcji doraźnego zabezpieczenia trzech odkrytych studzienek kanalizacji deszczowej, znajdującej się na terenie stacji PKP w Krzywinie. O problemie poinformował mnie czytelnik, który wybrał się na spacer w okolice stacji. Przesłął mi też zdjęcia studzienek. Szybko poinformowałem lokalną straż, która wyruszyła na interwencję, oczywiście zgodnie z obowiązującymi procedurami.

 Druhowie zabezpieczyli doraźnie dziury oraz zgłosili potrzebę docelowej naprawy do odpowiednich instytucji. Dziury zapewne są efektem działaności złomiarzy w przeszłości. Jedna studzienka została już  nawet zasypana po brzegi workami ze śmieciami. Zobaczymy jak dużo czasu zajmie teraz naprawa szkód. Teren należy do kolei. Całe szczęście, że w tym miejscu dołem biegnie alternatywna droga, gdyż dawno komuś stałaby się poważna krzywda. O podobnych niebezpiecznych miejscach proszę informować redakcję e-widuchowa.pl. 

 Przypominam też przy okazji, że na OSP Krzywin (zobacz: Oddaj swój 1 % podatku dla OSP Krzywin!) i OSP Widuchowa (zobacz: Oddaj swój 1 % podatku dla OSP Widuchowa!) możesz przekazać swój 1 % podatku!

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe