Żelechowo * Dzień Seniora w świetlicy wiejskiej (foto i wideorelacja). Zapraszam do wzięcia udziału w nowej ankiecie

  • 29.01.2017, 08:25 (aktualizacja 29.01.2017, 08:56)
  • Piotr Waydyk
Żelechowo * Dzień Seniora w świetlicy wiejskiej (foto i wideorelacja).…
W sobotę o godz. 16.00 w świetlicy wiejskiej w Żelechowie sołtys wraz z radą sołecką przygotowali bardzo bogaty program na imprezę z okazji Dnia Seniora. Liczna delegacja seniorów, w tym babcie, dziadkowie, nawet pradziadkowie i prababcie na pewno nie nudzili się. Obok życzeń, występów dzieci oraz inscenizacji przy muzyce, były konkursy, zagadki oraz wspólne śpiewy. Oczywiście nie mogło zabraknąć miejscowych wypieków oraz pajdy chleba ze swoiskich smalcem i ogórkiem. Poniższy niemal półgodzinny film jest dowodem na to, jak wspaniale potrafią bawić się na świetlicy wiejskiej w Żelechowie.

 Świetlica wiejska w Żelechowie jest ewenementem na skalę znacznie szerszą niż Gmina Widuchowa. Tym kilkunastu kobietom naprawdę chce się chcieć. Tylko tu połączenie tradycji z dniem dzisiejszym ma wymiar rzeczywisty. 

 Wspólne spotkanie seniorów płynnie przeistoczyło się w zabawę karnawałową. Do tańca przygrywał niezastąpiony w tym co robi DJ Grucha z Lubicza. 

  Poniżej nowa ankieta, w której możesz wskazać najciekawiej funkcjonującą świetlicę wiejską.

 

Piotr Waydyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe